Koło Naukowe Geofizyki zaprasza …

Wielkimi krokami zbliża się 29 września, a z nim pokazy organizowane przez Koło Naukowe Geofizyki w ramach Festiwalu Nauki. Zobaczyć nas będzie można na Wydziale Fizyki, ale także następnego dnia (30 września) na Pikniku Geologicznym na Wydziale Geologii UW. Przedstawimy zjawisko rozchodzenia się fal sejsmicznych i pokażemy ile wazy wiaderko z woda na poszczególnych ciałach Układu Słonecznego.
To jednak nie koniec, w tym roku akademickim KNG UW ma dużo planów na rożnego rodzaju otwarte seminaria, warsztaty, a także wyjazdy. Wkrótce podamy więcej informacji i zaprosimy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne związane z planowaną działalnością Koła w roku akademickim 2018/2019.
Prezes KNG: Helena Ciechowska