Zaproszenie na Dzień Fizyka 10 i 11 maja 2018

Największy w pełni ruchomy radioteleskop świata w Green Bank w Zachodniej Wirginii. Narzędzie pracy dla astronomów i planetologów (public domain)

Zarząd Samorządu Studentów oraz Zespół Dziekański Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
zapraszają na tegoroczny DZIEŃ FIZYKA.
Na początek, 10 maja o godz.17:00 w barze „Pod Kopytem” (ul. Wybrzeże Gdyńskie 2) odbędzie się wykład
dr Szymona Charzyńskiego pt. „Hazard, oszustwa, manipulacje i rachunek prawdopodobieństwa”.

Oficjalna część odbędzie się w piątek 11 maja 2018 roku o godz. 12:00 w auli 0.03 przy ul. Pasteura 5. W programie:
12:00 Rozpoczęcie uroczystości,
12:10 Rozdanie nagród Dziekana,
12:30 Rozdanie dyplomów dla absolwentów Wydziału Fizyki,
13:15 Występ Chóru Wydziałowego.
Po ceremonii na wszystkich czekać będzie tradycyjny poczęstunek oraz liczne atrakcje, w tym pokazy z ciekłym azotem, euro-bungee, byk mechaniczny oraz zjazd tyrolski.