Ostatnie dni rekrutacji

Jeden ze stożków wulkanu Taal na Filipinach. Fot. L. Czechowski

Rekrutacja na studia na kierunek „Geofizyka w Geologii” trwa do 7 lipca.  Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona, zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się na nasze studia. Jedynie w przypadku przyznania dodatkowych miejsc, możliwy będzie nabór w drugiej turze.  Oficjalne informacje są na urzędowej stronie Wydziału Fizyki UW oraz na stronie  Wydziału Geologii UW. Zachęcamy też do zapoznania się z informacjami w zakładkach: „Dla kandydatów”, „Kadra” i „Kontakt” w górnej części naszej strony.

Zapraszamy! Studiuj z nami!

4 Comments

1. Chciałbym studiować na kierunku geofizyka w geologii, ale zastanawiam się tez nad innymi kierunkami na Wydziale Fizyki. Jak jest z możliwością przeniesienia się. na przykład na fizykę teoretyczną lub zastosowania fizyki?

• Decyzje w takich sprawach podejmuje dziekan ds studenckich. Wiele zajęć z fizyki i matematyki jest wspólnych z zajęciami na zastosowaniach fizyki. Najlepiej zasięgnąć informacji w Dziekanacie Wydziału Fizyki.

• Co prawda UW sam nie prowadzi badań polarnych, ale takie badania polarne prowadzi Instytut Geofizyki PAN. Przez IGF PAN jest możliwy udział w rożnych formach badań polarnych. Oprócz wyjazdów badawczych są możliwe wyjazdy na szkolenia (także podczas studiów). Wszystkie możliwości zależą od bieżącej sytuacji i zapotrzebowania. Warto skontaktować się z Instytutem Geofizyki PAN, gdzie można uzyskać aktualne informacje. Pozdrawiam.